Autor
Zamów

Praktyczny kurs

„Fundamenty Kubernetes”

PRZEDSPRZEDAŻ!!!

Zostało 8 miejsc z 100.

Szkolenie zostanie udostępnione 17 maja

To kurs dedykowany osobom, które zaczynają przygodę z konteneryzacją oraz Kubernetesem.

Promocja trwa do 14 MAJA DO GODZ. 23:59.

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Kubernetes i konteneryzacja od podstaw

Zapewne wiele razy, gdy próbowałeś zrozumieć, czym jest Kubernetes, trafiałeś na wyjaśnienie:

- Zacznijmy od problemu. Kiedyś były serwery fizyczne. Później wymyślono wirtualizację. (...) Po jakimś czasie okazało się, że z wirtualizacją jest jeden problem. (15 minut później...) I tu przychodzą kontenery!v

Ten kurs to zupełnie co innego

👍 Gwarantuję maksymalnie praktyczne podejście. Ograniczymy teorię do absolutnego minimum, które pozwoli Ci zastosować wiedzę w praktyce.

👍 O wszystkim opowiem w sposób przystępny i zrozumiały dla osoby, która nigdy nie miała do czynienia z Kubernetesem – prosto i po ludzku.

👍 Droga Od Zera Do Bohatera. Zawarłem w nim to, co działa i co faktycznie jest potrzebne w pracy przy konteneryzacji z Kubernetesem.

👍 Ten 6-tygodniowy program pozwoli Ci nauczyć się tego, co ja doświadczyłem przez ostatnie lata. Dzięki temu zaoszczędzisz całą masę czasu i pieniędzy. Jednocześnie zdobyta wiedza przyniesie Ci szybsze efekty w pracy.

Autor Kursu – Arkadiusz Siczek

Ponad 16 lat doświadczenia w IT

„Przekazywanie wiedzy stało się moją pasją”.

Administrator i Architekt systemów IT, założyciel platformy ze szkoleniami Grupa ADM.

Pracuje w IT od 2006 roku. Od nastolatka pasjonował się nowymi technologiami. Ze szczególnym wyróżnieniem Linuxa i wirtualizacji.

Pracował zarówno dla dużych, międzynarodowych organizacji, jak i dla mniejszych polskich firm.

Od 2012 roku prowadzi blog Askomputer. Na jego łamach regularnie dzieli się wiedzą z zakresu administracji, wirtualizacji, automatyzacji i monitoringu serwerów.

Co otrzymasz w ramach kursu?

Poznasz cały proces

Podczas tego 6-tygodniowego programu przeprowadzę Cię przez podstawy Kubernetesa i konteneryzacji. Co tydzień będziesz otrzymywać zestaw lekcji wraz z pracą domową, która pomoże Ci wyciągnąć z programu maksymalną wartość.

Skondensowaną dawkę wiedzy

Skupimy się na konkretach. Czysty praktyka uruchomienia klastra Kubernetes. Pigułka wiedzy dla osób, którzy czują się przytłoczone ogromem funkcjonalności.

Poznasz drogę od zera

Dzięki kursowi zrozumiesz dokładnie, jak stosować konteneryzację w praktyce. Poznasz podstawowe zagadnienia, polecenia, nauczysz się uruchamiać i usuwać pody. Dowiesz się wszystkiego na temat deploymentu oraz nauczysz się wykonywać zadania, ustawiać harmonogram w CronJob oraz tworzyć kontenery. Szczegółowy program kursu znajdziesz poniżej.

Gotowe szablony i skrypty.

Gotowe szablony i skrypty umożliwią Ci natychmiastową implementację omawianych zagadnień.

Poznasz rozwiązania typowych problemów

Poznasz najczęstsze problemy i błędy, które pojawiają się podczas pracy z Kubernetesem. Nauczę Cię również, jak sobie z nimi radzić. 

Wsparcie doświadczonego trenera

Przejdziesz przez proces pod okiem doświadczonego trenera, który wyjaśni Ci każdy etap procesu i pomoże w przypadku problemów.

Konsultacje z trenerem

Otrzymasz godzinę konsultacji ze mną, które pozwolą Ci omówić ewentualne wątpliwości czy inne, nietypowe problemy. Razem z pewnością znajdziemy rozwiązanie. 

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Otrzymasz dostęp do grupy, w której poznasz wielu specjalistów IT dzielących się swoją wiedzą i problemami.

Agenda kursu

Moduł 1.

Podstawy oraz instalacja i wdrożenie Kubernetesa.

Moduł 2.

Podstawy Kubernetesa (podstawowe zagadnienia, polecenia, pody, nody).

Moduł 3.

Wstęp do plików yaml (konfiguracja pliku, uruchomienia poda, logi).

Moduł 4.

Deployment aplikacji.

Moduł 5.

Wykonywanie pojedynczych zadań (Typ Job, CronJob).

Moduł 6.

Przestrzenie nazw, zmienne środowiskowe i sekrety.

Ile to kosztuje?

Tylko w przedsprzedaży koszt pełnego kursu to 297 zł. Później 697 PLN.

Gwarancja satysfakcji!!!

Jeżeli nie spodoba Ci się kurs – zwrócę Ci pieniądze

Ten kurs to unikalna i praktyczna wiedza zdobyta na doświadczeniach moich i mojego zespołu.

Materiał został przygotowany tak, by dawać 10x więcej wartości, niż oczekujesz. Zdaję sobie jednak sprawę, że możesz mieć obawy i wątpliwości. Dlatego biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 7 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 7 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza oraz jak wiele może zmienić się w Twoim życiu i pracy.  

Jeżeli w ciągu 7 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz na adres arek@asdevops.pl, a otrzymasz zwrot 100% wpłaconych pieniędzy.  

Często zadawane pytania

Co dokładnie znajdę w kursie?

Kompletny poradnik Od A Do Z, dzięki któremu poznasz Kubernetesa. Kurs przedstawia praktyczne wykorzystaniu kontenerów w oparciu o moje realne wdrożenia i doświadczenia. Jest to swoiste laboratorium oraz Twój poligon doświadczalny!

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs zostanie udostępniony 17.05.2023 r. Trwa 6 tygodni. Kolejne moduły z lekcjami będą udostępniane raz na tydzień. Otrzymasz dostęp do nagrań wideo, materiałów, tajnej grupy i innych materiałów VIP.

Co jeśli nie będę zadowolony/a z kursu?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na arek@asdevops.pl, a zwrócę Ci 100% kosztów.

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Potrzebujesz podążać za moimi krokami. Pokażę Ci wszystko od A do Z. Znajdziesz tu także dobre praktyki oraz częste błędy popełniane przy pracy z Kubernetesem.

Czy otrzymam cały kurs od razu?

Nie. Jest to przedsprzedaż i kurs startuje 17 maja. Program trwa 6 tygodni. Możesz przechodzić nowy moduł co tydzień. Dzięki temu będziesz mieć czas, żeby na spokojnie przyswoić materiał. Możesz też przejść całość – od razu po publikacji.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, za zakup otrzymasz fakturę VAT 23%. Faktura zostanie wysłana do kilku dni po zakupie na Twój adres e-mail podany przy zamówieniu.  

Jaką formę będzie miał kurs?

Jeżeli chodzi o formę zajęć, to działa to na zasadzie… Netflixa. Nagrania przechodzisz w dowolnej przez Ciebie chwili. Na koniec każdego modułu jest praca domowa. Jeżeli podzielisz się wynikami, to oceniam ją ja lub członek mojego zespołu. Uczysz się, tak jak chcesz. Możesz zacząć od razu, by po 6 tygodniach opanować Kubernetes. Możesz też przechodzić każdy tydzień po kolei i taką metodę rekomenduję. Możesz też się wstrzymać i rozpocząć naukę w wygodnym dla Ciebie terminie.

Jestem początkujący. Czy kurs jest dla mnie?

Tak. Dzięki kursowi nie popełnisz błędów początkującego. Świadomie wystartujesz z Kubernetesem. Sam chciałbym mieć dostęp do takiej wiedzy kilka lat temu :-) Bardzo. Zalecana jest jednak znajomość konteneryzacji.

Na jak długo otrzymam dostęp do kursu ?

Otrzymasz dostęp do kursu na rok. Jest to wystarczający okres czasu, by przejść cały zakres nawet kilka razy :)

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres e-mail: arek@asdevops.pl  

Czy jest inna droga?

Oczywiście!

Możesz testować i próbować różnych technik, o których przeczytasz na wielu blogach i zobaczysz na YouTube. Nie wszystko jednak działa zgodnie z najnowszymi wersjami Kubernetes, a przekazywana wiedza często jest niekompletna.

W tym kursie otrzymasz praktyczną, sprawdzoną wiedzę, opartą o moje 16-letnie doświadczenie. Wystarczy powtórzyć kolejne kroki i zastosować u siebie. Dzięki temu oszczędzisz ogromną liczbę godzin poświęconą na testy i błędy.

Zaufali nam m.in.

warsztaty-wirtualizacja

Gotowy, by nauczyć się konteneryzacji i Kubernetesa?

Copyright © 2023 – Grupa ADM Sp. z o.o. | Polityka Prywatności