Kursy IT Online

Prowadzę autoryzowane szkolenia z zakresu administracji, automatyzacji i monitoringu serwerów. Każdy uczestnik otrzymuje:

  • dostęp do materiałów szkoleniowych
  • ćwiczenia praktyczne
  • konsultacje ze mną
  • dostęp 24/7
  • certyfikat

Poznaj agendę dostępnych obecnie szkoleń:

Administracja Serwerami Linux

Zabbix - Monitoring Sieci i Serwerów

Praktyczne Podejście

Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności administracji, automatyzacji i monitoringu serwerami?

W kursach skupiamy się maksymalnie na praktycznym podejściu. Tym samym, teorię ograniczamy do absolutnego minimum. Pozwoli Ci to zastosować wiedzę w prawdziwych wdrożeniach i pracy.

Poznasz najczęstsze problemy i błędy, które pojawiają się podczas wdrożeń i administracji systemami. Nauczę Cię również jak sobie z nimi radzić.

Poznasz Cały Proces

Nasze Kursy to kompletna droga: Od Zera Do Bohatera.

Zawarty jest w nich sprawdzony proces, który działa i daje wymierne rezultaty. Dzięki temu oszczędzisz bardzo dużo czasu i unikniesz błędów.

Skupimy się na jak najbardziej praktycznym podejściu. Przejdziesz przez program, który stworzony został w taki sposób, by pomóc Ci w całym procesie.

Pozwoli Ci to zaoszczędzić całą masę czasu i pieniędzy. Jednocześnie, osiągniesz szybsze rezultaty ze swojej wiedzy.

Nasza Gwarancja

Nasze kursy to unikalna i praktyczna wiedza zdobyta na doświadczeniach Arka i jego zespołu.

Materiały zostały przygotowane w taki sposób, by dawać 10x więcej wartości niż oczekujesz. Zdaję sobie jednak sprawę, że możesz mieć obawy i wątpliwości. Dlatego całe ryzyko stoi po naszej stronie. Otrzymujesz 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 30 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza oraz jak wiele może zmienić się w Twoim życiu i pracy.  

Jeśli w ciągu 30 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz na adres arek@asdevops.pl, a otrzymasz zwrot 100% wpłaconych pieniędzy.  

Zapytaj O Szczegóły

Please complete the reCAPTCHA challenge